Belépés
Magyar válogatott - Tizenhat év után győzelem a svédek ellen
... kapufáról kipattant, a támadó ismételhetett, ám újabb próbálkozása egy védőn irányt változtatva szögletre pattant.
44. perc: Rudolf nagy lendülettel indult meg középen, majd egy gyönyörű passzal Szabicsot hozta óriási helyzetbe, a Sturm Graz támadója pedig a kivetődő Isaksson felett finom mozdulattal a kapuba emelt (1-0).
II. félidő:
-----------
60. perc: Elman...

2012 foci EB. D csoport eredménye
... 62. percben nem messze a felezővonaltól, már az angol térfélen kapott hosszú labdát Artem Milevszkij (a visszajátszások alapján lesen volt az ukrán), majd a tizenhatos előterében finom passzal Marko Devicset hozta helyzetbe, aki 11 méterről jobbal lőtt, a labda felpattant a kapujából kirontó Joe Harton, és a gólvonal felé szállt, a becsúszva mentő John Terry pedig kikanalazta a la...
Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Döntőben a Ferencváros
... pillanatban villantotta meg klasszisát: az addig önmagához képest halvány olimpiai bajnok egy percen belül két fantasztikus góllal egyenlített.
És a Varga-show folytatódott: egy finom passzal "lepte meg" Jansik Szilárdot, aki nem hibázott, és ezzel a találkozón először előnybe kerültek a zöld-fehérek. Védekezésben ebben a periódusban szinte tökéletes volt a Ferencváros, elöl...
1
Címkék: Bajnokok Ligája, Sturm Graz, KARINTHY FRIGYES, GÖRBE TÜKÖR, SZERKESZTETTE ÉS SZÖVEGET GONDOZTA, UNGVÁRI TAMÁS, KÁLYHA MINDENKIHEZ MELEG, VÉGRE EGY EGÉSZEN KÖNNYŰ KIS FUTÓ VISZONYT FOGOK KÖTNI, Artem Milevszkij, Marko Devicset, John Terry, Jansik Szilárdot, svédek ellen, támadó ismételhetett, védőn irányt, gyönyörű passzal, kivetődő Isaksson, kapuba emelt, angol térfélen, visszajátszások alapján, tizenhatos előterében, labda felpattant, kapujából kirontó, gólvonal felé, becsúszva mentő, addig önmagához, percen belül, finom passzal, találkozón először, periódusban szinte, visszajátszások, felezővonaltól, szerkesztette, ismételhetett, fantasztikus, folytatódott, próbálkozása, védekezésben, egyenlített, lendülettel, változtatva, pillanatban, humoreszkek, mindenkihez, kikanalazta, szeretettel, ferencváros, villantotta, mozdulattal, periódusban, válogatott, előterében, optimisták, karcolatok, klasszisát, tizenhatos, felpattant, találkozón, milevszkij, eredménye, helyzetbe, önmagához, vízilabda, becsúszva, tökéletes,